چشم انداز رسانه های سمنان


24 بهمن 1391
تولید نرم افزار

 

طراحی و تولید نرم افزارهای تخصصی و سفارشی

 


 

دستیابی به نرم افزارهای کارا و با کیفیت مناسب و پاسخگوی همه نیازهای موجود، برخلاف ظاهر ساده آن، کاری بس دشوار است. با توجه به حجم زیادی از نرم افزارهای کاربردی در زمینه های مختلف حسابداری، انبارداری، حقوق و دستمزد، اتوماسیون اداری، اتوماسیون صنعتی، گردش کار، مدیریت اطلاعات، مدیریت منابع انسانی و ... که هریک با توجه به زمینه تخصصی نرم افزار دارای مزایا و معایبی هستند، همواره نیاز به تولید نرم افزار برحسب نیازهای فعلی مجموعه شما و سفارشی کردن قابلیتهای استاندارد نرم افزارهای موجود از موارد اجتناب ناپذیر در صنعت نرم افزار بوده است .
شرکت چشم انداز با استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا جهت تولید نرم افزارهای کاربردی و مبتنی بر پایگاه داده و منطبق با اصول مهندسی نرم افزار ، آماده ارائه همکاری جهت تولید و توسعه نرم افزار در زمینه های مختلف می باشد.
بسياري از شركت ها و سازمان ها با توجه به حجم كاري خود نياز به نرم افزارهايي براي تسريع در روند عملياتي خود دارند. اينگــــونه نرم افزارها در هر صنعت و در هر گروه كاري متفاوت مي باشد. شما مي توانيد با در اختيار قرار دادن اطلاعات صنعت خود به سایروسافت داراي نرم افزاري گرديد كه كاملا اختصاصي در اختيار شما قرار مي گيرد.

  ایفای نقش فعال در طراحی یک نرم افزار سفارشی جهت بهبود کسب و کار

  • برتری بر سایر رقبا به دلیل در اختیار داشتن یک ابزار اختصاصی برای انجام امور
  • عدم چشم پوشی از پاره ای از نیازها به دلیل نبود امکانات در نرم افزار


 

 

 


شايد تا به امروز در مورد تكنولوژيهاي بروز و يا نوآوري هاي جديد مطالبي را خوانده اید. اگر مي خواهيد در صنعت خود از نوآوري ها و تكنولوژي هاي جديد استفاده نماييد، حتما با تیم مشاوره سایروسافت تماس بگيريد.


تبلیغات