چشم انداز رسانه های سمنان


25 بهمن 1391
سامانه پیامک

 

از اینکه برای استفاده از سرویس مدیریت ارسال و دریافت پیام کوتاه(سامانه پیام کوتاه کومش) وابسته به چشم انداز  را انتخاب نموده اید سپاسگزاریم.

لطفا جهت کسب اطلاع از روند انتخاب, خرید و فعالسازی سامانه به نکات زیر توجه فرمایید :

1 - یکی از نسخه های سامانه را از بخش نسخه ها انتخاب نمایید.

2 - مقدار شارژ اولیه جهت ارسال پیامک را مشخص نمایید (می توانید پنل بدون شارژ بخرید و از داخل پنل اس ام اس بصورت آنلاین شارژ کنید)

3 - بر روی گزینه اینجا ثبت نام کنید در سمت چپ سایت کلیک کرده و فرم مشخصات را تکمیل و تایید کنید تا نام کاربری و رمز عبور به موبایل شما ارسال گردد.

4 - پس از دریافت پیامک اطلاعات ورود از بخش ورود به سامانه پیام کوتاه وارد حساب کاربریتان شده و از گزینه شارژ حساب دربالای صفحه هزینه سامانه پیام کوتاه + شارژ اس ام اس مورد نیازتان را بصورت آنلاین پرداخت کرده و پس از آن قادر به ارسال پیامک و استفاده از دیگر امکانات سامانه خواهید بود.

نکته : در صورت نداشتن رمز دوم کارت جهت خرید آنلاین میتوانید مبلغ پنل + شارژ را به صورت کارت به کارت یا واریز به حساب به یکی از شماره حساب های شرکت واریز نمایید و با واحد فروش شرکت ( تلفن : 09196680870) تماس حاصل نموده و واریزی خود را اعلام نمایید.

5 - ظرف مدت 5 دقیقه سامانه ارسال پیامک شما فعال می شود و می توانید با زدن دکمه ورود به سامانه پیام کوتاه وارد پنل شده و پیامک های خود را ارسال نمایید.

.:در صورت داشتن هرگونه سئوال با واحد فروش تماس حاصل نماید یا بخش پرسشهای متداول در منوی اصلی سایت را مطالعه فرمایید و یا سئوالات خود را از بخش ارتباط با ما مطرح نمایید و یا در صورت امکان با ما تماس بگیرد تا با سامانه پیام کوتاه رز زرد به صورت کامل آشنا شوید:.

 


تبلیغات